Tasarım – Proje

Mimar, iç mimar, grafik tasarımcı ve endüstriyel tasarımcılardan oluşan tasarım ekibi olarak mottomuzu “tasarlıyoruz çünkü seviyoruz” olarak belirledik. Bu sebeple sadece mobilyaları değil yaşam alanlarını zenginleştirecek koleksiyonları tasarlıyoruz.

Tasarım yaparken odağımıza her zaman son kullanıcıyı koyarak onun ihtiyaçlarını çağa yönelik, doğa ve insan sağlığına uygun, sürdürülebilir, inovatif ve fonksiyonel mobilyalara dönüştürmeyi hedefliyoruz. Biz mobilya tasarımını , ihtiyacın yanı sıra yaşam alanlarımıza değer katan bir unsur olarak benimsiyoruz. İlk eskizlerden ilk prototiplere, mağaza deneyiminden ürünün son kullanıcıya teslimatına kadar olan tüm süreçleri tasarımın bir parçası olarak ele alıyoruz. Her yönüyle birlikte kritize ederek koleksiyonları geliştiriyoruz.

Showroomlarımızda iç mimarlarımızla son kullanıcıya mobilya alışverişinin yanında iç mimari proje deneyimi sağlıyoruz. Müşterileri seçimlerinin, farklı ölçü ,renk ve dokularla evlerinde nasıl görüneceğine dair proje hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda hızlı teslim-montaj, satış sonrası hizmetler ile bütünsel ürün-son kullanıcı deneyimi yaşatıyoruz. Bunun yanı sıra yurt içinde ve yurt dışında birçok hotel ve restoran projesine üretim ve tasarım anlamında hayat veriyoruz.

Tasarımcılar

HALE BETÜL GÜLEÇ
KREATİF DİREKTÖR-MİMAR
AYŞENUR NARİ
İÇ MİMAR
BEYZA TEMEL
GRAFİK TASARIMCI
EZGİ SAYGILI
İÇ MİMAR
ÜMRAN AYDIN
TASARIMCI
UA-214417071-1