Franchise

HİKÂYEMİZ

1983 yılında Bursa’nın İnegöl İlçesinde kurulan Ndesign, İnegöl Organize Sanayi bölgesinde 50.000 m2 alanı, 300’ü aşkın çalışanı, 38 yıllık sektör tecrübesi, tasarıma ve kaliteye her daim verdiği önemle Türkiye’de mobilya sektöründe yepyeni bir tarz oluşturmuştur.

Ndesign; insan ve çevre sağlığına uygun malzeme kullanarak, kaliteli malzemeyi kaliteli üretimle kaliteli ürüne dönüştürerek, müşterilerine çok sayıda model ve kumaş alternatifi sunarak, müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiştir.

Ndesign hayallerini hedefe, hedeflerini de gerçeğe dönüştürmek için sürekli değişen ve gelişen bir firma olarak her gün yeni mesafeler katetmektedir. Ndesign sürekli değişim ve gelişim gücünü; alanında uzman, genç ve dinamik kadrosundan, yönetim anlayışı olarak değişime ve inovasyona açık olmasından, bünyesinde tasarım ve arge faaliyetlerini barındırmasından, tüm süreçleri kendi içinde barındıran üretme kabiliyetinden, 38 yıllık sektör tecrübesinden, kaliteli ürün ve hizmetlerinin müşterileri tarafından tescillenmesinden, müşterileri tarafından tavsiye edilir bir marka imajını yakalamasından, yurtiçinde mağazacılık tecrübesinden, yurtdışında 75’i aşkın ülkeye ihracat yapabilme kabiliyetinden almaktadır.

Ndesign koleksiyonları; Döşemeli Ürün Koleksiyonları (koltuklar, köşe koltuklar, berjerler, dinlenmeler, puflar), Tamamlayıcılar, Yaşam alanı Koleksiyonları (yemek odaları, yatak odaları, duvar üniteleri), Masif koleksiyonlar ve mermer koleksiyonlarından oluşmaktadır.

Alt yapısı güçlü ve prestijli bir marka olan Ndesign’ın bu karlı bayilik sisteminde yer alarak sizleri Ndesign ailesinin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

FRANCHISE / BAYİLİK

Ndesign Bayisi Olmak demek…

  • 4 kıtada, 75’i aşkın ülkeye ihracat yapan, uluslararası bir markanın gücüne sahip olmak,
  • Güçlü marka bilinirliği ve yenilenip gelişen marka kimliğine sahip olmak,
  • Her geçen yıl büyüyen ve geliştirilen ulusal bir perakendecilik konsepti içinde yer almak,
  • Oturma gruplarından yemek odalarına, köşe takımlarından yatak odalarına, kadar tüm ev ve yaşam biçimlerine hitap eden geniş ürün yelpazesine sahip olmak,
  • Hem tarz, hem fiyat olarak geniş bir hedef kitleye hitap edebilmek,
  • Sektörde akım yaratan, onlarca ilke imza atan tasarımları sergilemek, demektir.

Bunlara ek olarak;

  • Türkiye’de ve dünyada modern, tasarım odaklı, farklı beklentilere hitap eden, talep yaratan güçlü bir markaya sahip olmanın avantajını,
  • Konusunda uzman bir işletmenin, bölgesinde prestijli bir markanın mağazacılığını yapmanın gururunu yaşayacaktır.

Daha fazla bilgi almak için +90 (224) 714 8068 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@ndesign.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Franchise/Bayilik Başvuru Formu