nd_news_01

“HIGH POINT MARKET”  MOBİLYA FUARINA  TÜRKİYE DAMGASI 

Türk Mobilya İhracatçıları Birliği, Amerika’nın High Point şehrinde düzenlenen “High Point Market 2016” Mobilya Fuarı’nda, kendi organizasyonları olan “TURKISH FURNITURE” standı ile göz doldurdu.

nd_news_2

 NDESIGN ULUSLAR ARASI ÇİN MOBİLYA FUARINDA

Türk mobilya sektörünün yenilikçi markası NDESIGN, 2016 yılı için hazırladığı yeni koleksiyonuyla Çin’in en prestijli uluslararası fuarı olarak bilinen ve bu yıl 07-10 Eylül 2016 tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından gelen yüz binlerce ziyaretçiye kapılarını açan CIFF fuarında takdir topladı.

nd_news_3

NDESIGN – AMERİKA “HIGH POINT MARKET” FUARINDA KATILIMCI OLARAK YER ALDI

High Point Market 22-26 Ekim 2016 tarihleri arasında mobilya ihracatçılar birliğinin organizasyonu olan “TURKISH FURNITURE” standında yer alan NDESIGN mobilya kaliteli ve özgün tasarımları ile tüm isteklere cevap verebilen koleksiyonu ile beğeni topladı.

nd_news_4

NDESIGN MOBİLİYUM AVM MAĞAZAMIZ SİZLERLE

Türkiye’nin ilk ve tek mobilya alışveriş merkezi, mobilyanın başkenti İnegöl’de sizlerle buluşuyor.

nd_news_5a

NDESIGN MİLANO “SALONE DEL MOBILE 2016” FUARINDA

Türkiye mobilya sektörünün yenilikçi markası NDESIGN 2016 için hazırladığı yeni koleksiyonuyla İtalya'nın Milano şehrinde gerçekleşen Salone Del Mobile Fuarı’nda her yıl olduğu gibi bu yıl da yerini aldı.

nd_news_7

NDESIGN 12.CNR IMOB ULUSLARARASI İSTANBUL FUARINDA

NDESIGN 26-31 Ocak 2016 tarihleri arasında, Mobilya sektöründe yeniliklere öncülük eden 12.Cnr Imob Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarında yerini aldı.

nd_news_8

NDESIGN MODOKO MAĞAZAMIZ AÇILDI.

Tasarım odaklı, kaliteli ürünleri ve yenilikçi koleksiyonlarıyla tüketicilerinin beğenisini kazanan NDESIGN satış noktalarına bir yenisini daha ekledi.