İsaloni İtalya Uluslararası Mobilya Fuarı 2018

NDESIGN 2018 kolesiyonu ile 17-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen İtalya Uluslararası Mobilya Fuarı ‘ nda siz koleksiyon severlere ürünlerini sundu. Büyük talep gören standımız tüm müşterilerinden olumlu tepkiler ile karşılaştı.

China International Furniture Fair 2018

NDESIGN 2018 koleksiyonu ile 18-21 Mart tarihleri arasında 39.Çin Uluslararası Mobilya Fuarı’nda Hall 1.1C09 Siz Koleksiyon Severlere Ürünlerini Sundu.

NDESIGN AMERİKA “HIGH POINT MARKET” FUARI’NDA KATILIMCI OLARAK YER ALDI

High Point Market 22-26 Nisan 2017 tarihleri arasında mobilya ihracatçılar birliğinin organizasyonu olan “TURKISH FURNITURE” standında yer alan NDESIGN mobilya kaliteli ve özgün tasarımları ile tüm isteklere cevap verebilen koleksiyonu ile beğeni topladı.

NDESIGN MİLANO “SALONE DEL MOBILE” FUARI’NDA

Türkiye mobilya sektörünün yenilikçi markası NDESIGN 2017 için hazırladığı yeni koleksiyonuyla İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen Salone Del Mobile Fuarı’nda

NDESIGN ULUSLARARASI ÇİN MOBİLYA FUARI’NDA

Türk mobilya sektörünün yenilikçi markası NDESIGN, 2017 yılı için hazırladığı yeni koleksiyonuyla Çin’in en prestijli uluslararası fuarı olarak bilinen CIFF Fuarı'nda.

NDESIGN MODOKO MAĞAZAMIZ AÇILDI.

Tasarım odaklı, kaliteli ürünleri ve yenilikçi koleksiyonlarıyla tüketicilerinin beğenisini kazanan NDESIGN satış noktalarına bir yenisini daha ekledi.

NDESIGN MOBİLİYUM AVM MAĞAZAMIZ SİZLERLE

Türkiye’nin ilk ve tek mobilya alışveriş merkezi, mobilyanın başkenti İnegöl’de sizlerle buluşuyor.